Szkółka Piłkarska HALNIAK Maków Podhalański - strona nieoficjalna

ORLIK - SPARING

• autor: makowszkolka, 2013-08-31 06:52

Dobra lekcja futbolu!

W ostatni piątek (30.08.) na makowskim orliku zmierzyliśmy się z przygotowującymi się do Turnieju o Puchar Tuska - drużyną z Zawoi Wilcznej. I choć to my zdobyliśmy pierwszą bramkę,tak naprawdę jak się powinno grać pokazała nam po chwili Zawoja. Akcja za akcją, bramka za bramką... Nam tego dnia nie pozostało nic innego jak wyciągnąć wnioski i poprosić o rewanż.

Zapraszamy do GALERII na kilka fotek z tego wydarzenia.

Autor: Treść:pozostało znaków:

SPARING SKRZATÓW Z BABIĄ GÓRĄ (18.06.2016)
Ładowanie...

Brak danych.

O klubie

Makowska szkółka piłki nożnej powstała we wrześniu 2009 roku z inicjatywy Jerzego Kuliga (współtwórcy szkółki piłki nożnej MOSiR w Jastrzębiu) oraz Macieja Melzera (związanego od ponad 20 lat z piłką młodzieżową na terenie Makowa Podhalańskiego). W makowskiej Szkółce Piłki Nożnej prowadzone jest szkolenie dzieci w trzech grupach wiekowych: ORLIK, ŻAK i SKRZAT. Szkółka współpracuje ze Szkołą Podstawową Nr 1 w Makowie Podhalańskim oraz Miejskim Klubem Sportowym HALNIAK w Makowie Podhalańskim, w którym to swoje umiejętności adepci naszej Szkółki mogą doskonalić w kolejnych kategoriach wiekowych: MŁODZIK, TRAMPKARZ oraz JUNIOR.

Obecnie (sezon 2015/2016) zawodnicy Szkółki podnoszą swe umiejętności piłkarskie systematycznie w 3 kategoriach:

ORLIK (2005-2006) – zajęcia 3 razy w tygodniu x 90`

ŻAK (2007-2008) zajęcia 2 razy w tygodniu x 75`

SKRZAT (2009 i młodsi) – zajęcia 2 razy w tygodniu x 60`

Grupa ORLIK bierze udział w rozgrywkach Ligi Orlików Podokręgu Piłki Nożnej w Wadowicach

Grupa ŻAK bierze udział w rozgrywkach Ligi Żaków Podokręgu Piłki Nożnej w Wadowicach (system turniejowy)