Szkółka Piłkarska HALNIAK Maków Podhalański - strona nieoficjalna

ORLIK - SPARING

• autor: makowszkolka, 2013-08-31 06:52

Dobra lekcja futbolu!

W ostatni piątek (30.08.) na makowskim orliku zmierzyliśmy się z przygotowującymi się do Turnieju o Puchar Tuska - drużyną z Zawoi Wilcznej. I choć to my zdobyliśmy pierwszą bramkę,tak naprawdę jak się powinno grać pokazała nam po chwili Zawoja. Akcja za akcją, bramka za bramką... Nam tego dnia nie pozostało nic innego jak wyciągnąć wnioski i poprosić o rewanż.

Zapraszamy do GALERII na kilka fotek z tego wydarzenia.

Autor: Treść:pozostało znaków:

MAJOWE KOPANIE [cz. 1] SKRZATY
Ładowanie...

POBIEDR Paszkówka 19:1 NAROŻE Juszczyn
HURAGAN Inwałd 0:6 KAROL I Wadowice
KAROL II Wadowice 6:3 STRZELEC Budzów
BABIA GÓRA Sucha Beskidzka 9:2 ŻURAW Krzeszów
BESKID Andrychów 19:0 ŚWIETY JÓZEF Kalwaria

O klubie

Makowska szkółka piłki nożnej powstała we wrześniu 2009 roku z inicjatywy Jerzego Kuliga (współtwórcy szkółki piłki nożnej MOSiR w Jastrzębiu) oraz Macieja Melzera (związanego od ponad 20 lat z piłką młodzieżową na terenie Makowa Podhalańskiego). W makowskiej Szkółce Piłki Nożnej pod okiem trenerów prowadzone jest szkolenie w 5 grupach: Trampkarz, Młodzik, Orlik, Żak i Skrzat. Szkółka współpracuje ze Szkołą Podstawową Nr 1 w Makowie Podhalańskim oraz Miejskim Klubem Sportowym HALNIAK w Makowie Podhalańskim, w którym to swoje umiejętności młodzi adepci sztuki piłkarskiej mogą doskonalić w kategoriach: Skrzat, Orlik, Młodzik, Trampkarz oraz Junior.

Obecnie (sezon 2013/2014) zawodnicy Szkółki biorą systematycznie udział w szkolenie w 5 grupach:

TRAMPKARZ (1999-2002) – zajęcia 2(3*) razy w tygodniu x 90`

MŁODZIK (2001-2004) – zajęcia 2(3*) razy w tygodniu x 90`

ORLIK (2003-2005) – zajęcia 2(3*) razy w tygodniu x 90`

ŻAK (2005-2007) zajęcia 2 razy w tygodniu x 90`

SKRZAT (2006-2008) – zajęcia 2 razy w tygodniu x 60`

Grupa TRAMPKARZ bierze udział w rozgrywkach I Ligi Trampkarzy Małopolski Zachodniej

Grupa MŁODZIK bierze udział w rozgrywkach I Ligi Młodzików Małopolski Zachodniej

Grupa ORLIK bierze udział w rozgrywkach Ligi Orlików Podokręgu Piłki Nożnej w Wadowicach

(* - zajęcia w okresie rozgrywkowym)